Sveiki atvykę

Paslaugos

UAB „Lukšių tekstilė“ atliekamos dygsniavimo paslaugos daugiaadatinėmis dygsniavimo mašinomis (darbo patirtis šioje srityje - 18 metų), esant audinių pločiui nuo 140 cm iki 310 cm bei esant neaustinės medžiagos storiui nuo 40 g/m2 iki 350 g/m2. Galimas dar ir trečiojo sluoksnio – flizelino (sponbondo) pridygsniavimas, kuris neleidžia neaustinei medžiagai migruoti pro audinį arba naudojamas kaip pamušalas.
Dygsniuoti tik audinį arba tik sintetinį vatiną mūsų įrengimais neįmanoma.
Sudygsniuotas pusfabrikatis tinkamas tiek drabužių siuvime (dygsniuoti pamušalai) ir (arba) viršutiniai audiniai striukėms, liemenėms, švarkams), tiek ir minkštų baldų bei jų priedų gamyboje (dygsniuoti čiužiniai, pagalvės, antklodės, antčiužiniai ir panašiai).
Dygsniavimo gamyboje dažniausiai naudojami vokiški AMANN firmos Serafil 120/3 arba kitų firmų analogiški armuoti siūlai. Atsargose visada turime apie 40 įvairių spalvų siūlų.
Orientacinės dygsniavimo paslaugų kainos, esant audinio pločiui apie 150 cm ir sintetiniam vatinui iki 120 g/m2 :

Vertikalios siūlės kas 10 cm                                --  0,56 Eur/bėginis metras.
Vertikalios siūlės kas 7,5 cm                               --  0,68 Eur/b.m.
Vertikalios siūlės kas 5 cm                                  --  0,78 Eur/b.m.
Vertikalios siūlės kas 2,5 cm                               --  1,26 Eur/b.m.
15 cm įstrižainių kvadratai                                  --  0,82 Eur/b.m.
7,5 cm įstrižainių kvadratai                                 --  0,88 Eur/b.m.
5 cm įstrižainių kvadratai                                    --  1,28 Eur/b.m.
10 x 15 cm įstrižainių rombai                              --  0,82 Eur/b.m.
5 x 7,5 cm įstrižainių rombai                               --  1,28 Eur/b.m.

  Į kainą įskaičiuoti mūsų dygsniavimo siūlai, nutrūkusių siūlių pataisymas ir produkcijos įpakavimas į polietileno plėvelę.
Kiekvienu užsakymo dygsniavimui atveju dygsniavimo kaina yra derinama su užsakovu, nes priklauso nuo įvairių faktorių : dygsniavimo siūlų spalvos, sintetinio vatino ar kitos putlios medžiagos storio ir svorio, dygsniavimo rašto (adatų skaičiaus).
Galimi įvairiausi kiti dygsniavimo raštų variantai (žiūrėti Katalogas) ir pagal užsakovų pateiktus pavyzdžius, jeigu jie yra standartiniai, t.y. tam tikrų ribinių matmenų pagal atitinkamą adatų išdėstymą ir turintys galimybę sudaryti dygsniavimo rašto programą, kurią priimtų mašinos kompiuteris.
Minimalus užsakymas dygsniavimui  -  10 metrų, tačiau tada priskaičiuojamos „Mažo užsakymo“ papildomos išlaidos. Užsakymams nuo 100 metrų – kaina tik už bėginio metro sudygsniavimą.
Užsakovai (firmos) pristato dygsniavimui audinį ir putlią neaustinę medžiagą (Jūsų pageidavimu, galime neaustine medžiaga pasirūpinti). Žaliavos sudygsniuodamos pageidaujamu dygsniavimo raštu ir iš anksto suderintais siūlais.

Mūsų paslaugų pagrindiniai užsakovai :  AB „Kauno baldai“, UAB „Lono mažmena", UAB "Ausnė", UAB "Flokati" ir kiti.